Wizualizacja stoiska Izby oraz Partnerów Izby w Ningbo.

Dodane pon., 06/05/2017 - 20:58

Trwają ostatnie przygotowania do wyjazdu na China - CEEC Investment and Trade Expo do Ningbo które rozpocznie się w tym tygodniu w Chinach. Izba oraz firmy uczestniczące w wydarzeniu będą mieć do dyspozycji pawilon oraz stoiska wyposażone w udogodnienia dla wystawców. Wizualizacja stoiska Izby do wglądu znajduje się poniżej. Targi EXPO w Ningbo to jedna z najważniejszych i największych imprez międzynarodowych w tym regionie Chin. Prezes Izby Pan Janusz piechociński odwiedzi Ningbo już po raz drugi.

Konferencja o możliwościach współpracy firm energetycznych z Polski i Białorusi

Dodane sob., 05/20/2017 - 13:34
11.05.2017 odbyła się zorganizowana wspólnie przez Ambasadę Białorusi, Polsko-Białoruską Izbę Przemysłowo-Handlową i Izbę Przemysłowo-Handlową Polska Azja ( sekcja Unia Celna -Białoruś ) konferencja o możliwościach współpracy firm energetycznych Polski i Białorusi.

Nowy newsletter Izby Przemysłowo - Handlowej Polska - Azja nr 5/2017 już dostępny!

Dodane pon., 05/08/2017 - 11:07

Z przyjemnością przekazujemy kolejne aktualności z prac Izby Przemysłowo - Handlowej Polska - Azja. W tym wydaniu informujemy o zakończonym naborze na Targi CHINA-CEEC INVESTMENT AND TRADE EXPO w Ningbo, zbliżających się spotkaniach z przedstawicielami biznesu z Wietnamu oraz o możliwościach współpracy z przedsiębiorstwami na Białorusi, w ramach Białoruskiego Forum Przemysłowego. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami zawartymi w newsletterze.

 

Aktualności dotyczące misji biznesowej do Ningbo, China-CEEC EXPO 2017 czerwiec 2017 r.

Dodane czw., 04/27/2017 - 10:47
Informujemy, że w ubiegłym tygodniu zakończył się nabór na misję biznesową na EXPO China - CEEC w Ningbo. W ramach delegacji Izby Przemysłowo - Handlowej Polska - Azja, udział w targach weźmie dwanaście firm, w tym firmy produkcyjne  z sektora spożywczego, handlu hurtowego żywnością oraz z sektora TSL i energetycznego. Przed wyjazdem reprezentanci firm przejdą szkolenie z chińskiej kultury biznesu, mechanizmów dopuszczenia  do chińskiego rynku, przygotowania produktów pod potrzeby chińskiego konsumenta, wymogów celnych i transportowych. Omówiony także zostanie chiński system prawny dla przedsiębiorców i rozwiązania w systemie podatkowym.

Polsko - Indyjskie Forum Biznesu w Ministerstwie Rozwoju

Dodane czw., 04/20/2017 - 12:09
Szanowni Państwo, w imieniu organizatora - Departamentu Współpracy Międzynarodowej uprzejmie informujemy, że  w dniu 27 kwietnia 2017 r.  w gmachu Ministerstwa Rozwoju, Plac Trzech Krzyży 3/5 odbędzie się Polsko-Indyjskie Forum Biznesu z udziałem Pani Premier Beaty Szydło, składającego wizytę w Polsce Wiceprezydenta Indii Pana M.H. Ansariego oraz Wicepremiera Ministra Rozwoju i Finansów Pana M. Morawieckiego. 

Nowe usługi BeCorp: Audyt Ulga B+R oraz Audyt pod kątem Białych Certyfikatów

Dodane śr., 04/12/2017 - 10:00
Agencja Projektów Biznesowych BeCorp Sp. z o.o. to zespół doświadczonych ekonomistów i prawników, którzy bogatą wiedzę nabytą podczas działalności w sektorze prywatnym (bankowy, energetyczny) oraz publicznym wykorzystują w prowadzonych projektach skoncentrowanych na strategicznym doradztwie dla swoich klientów. W związku z ostatnimi zmianami w obszarze prawnym, BeCorp prezentuje swoją ofertę uzupełnioną o usługi z zakresu audytu prawno - podatkowego oraz tak zwanego audytu pod kątem białych certyfikatów.